25 Şubat 2018 Pazar Aktif:( 336 )
sık kullan!   İletişim
Astroloji E-Devlet Fıkralar İtiraflar Rüya Tabirleri Mankenler Sağlık Sohbet Site Ekle Şarkı Sözleri Şiirler
Tüm Bölümler
Cuma günü kar yağışı geliyorKonusanturk.Net RSS! facebook azbuz twitter ff su wlive delicious Paylas

Avrupa'da etkili olan soğuk hava, yeniden Türkiye'ye gelecek. Yarından itibaren etkili olacak soğuk hava, birçok bölgede kar yağışına neden olacak. Ancak cuma günü daha soğuk bir hava ve yoğun kar yağışı görülecek.

NTV'de yer alan habere göre Kar yağışının ardından yurdun batı bölgelerinde, yağmur görülse de ılık bir hava etkili oldu. Balkanlar’dan yarın yeni bir soğuk hava dalgası gelecek. Soğuk havadan öncelikle Marmara Bölgesi etkilenecek.Soğuk hava, çarşamba günü Anadolu’ya geçecek. Önce sulu kar şeklinde başlayacak yağış, yarın gece Bolu, Kütahya ve Eskişehir ile Bilecik-Bursa arasında yoğun kara dönecek. İç Anadolu genelinde salı gecesi ve çarşamba günü yoğun kar olacak. Ankara da bu yoğun kar yağışından nasibini alacak.Akdeniz Bölgesi ise soğuklardan cuma günü etkilenecek. Çarşamba günü Akdeniz ve Güneydoğu'da kuvvetli yağmur var.Doğu Anadolu'da görülen ayaz, havanın aşırı soğuk olmasına neden oluyor. Sıcaklık Erzurum'da gece -31'e kadar düştü. Çarşamba ve perşembe günü ise yoğun kar havayı yumşatacak.Ege Bölgesi de çarşamba günü hızla soğuyacak. Çarşamba akşamı Afyon ve Kütahye dışında, Muğla ve Denizli dahil birçok bölgeye kar yağacak.İstanbul'da pazara kadar kar var
İstanbul’da bu gece kuvvetli yağmur görülecek. Kentte yarın aralıklarla devam edecek yağmur, sıcaklığı 7 dereceye kadar düşürüyor. Gece ve çarşamba sabahı yağışın özellikle sahilden uzak kesimlerde kara dönüşme olasılığı yüksek.Ancak İstanbul’a asıl kar yağışı perşembe akşamı gelecek. Kar yağışı ve aşırı soğuk hava, cuma ve cumartesi günü aralıklarla yoğun bir şekilde devam edecek.

Daha çok Anadolu Yakası ve Boğaz'ı etkileyecek kar yağışı, pazar günü hafifleyecek.

* Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış *


Türkiye'de hangi illerde hafta sonu kar yağışı olacak? ..
4 yaşında IQ'su 159..
İstanbul boğazına teleferik hattı döşenecek..
Yağmur bitiyor havalar ısınmaya başlıyor..
Şafak Pavey'e akıl almaz terbiyesizlik..
Malatya'da deprem..
Çete sonunda toplanıyor..
Savcı neden görevden alındı?..
PKK içindeki MİT kaynakları deşifre ediliyor..
Mesude sahnede..
Kısıtlı Bütçeyle İşyerinde Rahat Giyim..
Mehmet Ali Erbil etek altı fotoğrafı çekti..
Aspirin körlük riskini fazlalaştırıyor..
Kızlar erkeklerin neresine bakar?..
Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal milletvekili olamıyor..

Konusanturk.org gizliliğin öneminin bilincinde ve bu bağlamda gizlilik politikaları ile siz değerli kullanıcılarımızı tehlikelere karşı uyarmaktadır. Gizliliğinizin korunmasına yönelik tüm önlemleri almış olsak bile bu konuda sistemsel ve kullanıcıdan doğacak güvenlik açıkları için herhangi bir taahhütte bulunmadığımızı bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi için gizlilik politikamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.